قتل جنجالی دختر خوانده 16 ساله !

سلامت روحی و روانی زن جوان که متهم به قتل دختر خوانده 16 ساله خود است از سوی کارشناسان پزشکی قانونی بررسی می شود.

18 فروردین سال گذشته مردی میانسال هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختر نوجوانش خبر داد. پس از این تماس گروهی از ماموران به خانه این مرد در پاکدشت رفته و تحقیقات در این باره را آغاز کردند.

جنازه مریم در اتاق خودش روی تخت رها شده بود و آثار ضرب و جرح روی پیکرش دیده نمی‌شد.

پدر مریم در جریان تحقیقات گفت: در محل کارم بودم که همسرم با من تماس گرفت و گفت حال مریم خراب شده و هرچه صدایش می‌زند، جواب نمی‌دهد. سراسیمه خودم را به خانه رساندم و فهمیدم دخترم فوت شده است.

سودابه که زن دوم این مرد و نامادی مریم بود هم با ابراز بی‌اطلاعی از چگونگی مرگ دخترخوانده‌اش گفت: من در خانه مشغول انجام کارهایم بودم و مریم هم در اتاقش خوابیده بود. چند بار صدایش زدم اما جواب نداد برای همین به اتاقش رفتم و دیدم بی‌حال است و بلافاصله با شوهرم تماس گرفتم.

ماموران بعد از انجام تحقیقات اولیه بدون اینکه فردی را در این رابطه بازداشت کنند جنازه را به پزشکی قانونی انتقال دادند. چندی بعد متخصصان سازمان پزشکی قانونی با انجام آزمایش‌های تخصصی علت مرگ دختر 16ساله را انسداد مجاری تنفسی اعلام و خاطرنشان کردند فردی این نوجوان را خفه کرده است به همین دلیل بار دیگر پدر و نامادری مریم را تحت بازجویی قرار دادند.

پدر مقتول گفت: زمان حادثه من در محل کارم بودم و هیچ اطلاعی از چگونگی وقوع حادثه ندارم.

سودابه نیز در بازجویی‌ها اتهام قتل عمدی دخترخوانده‌اش را رد کرد و گفت: من مشکلی با مریم نداشتم و دلیلی نداشت که بخواهم او را بکشم. روز حادثه وقتی دیدم مریم از خواب بیدار نمی‌شود نگرانش شدم. او عادت داشت صبح‌ها دیروقت بیدار می‌شد اما آن روز خوابش خیلی طولانی شده بود برای همین چند بار صدایش زدم و وقتی جوابی نشنیدم به اتاقش رفتم و خودم را در برابر پیکر بی‌جان او دیدم.

این زن در حالی اتهام قتل را انکار می‌کرد که در زمان وقوع حادثه او و مریم در خانه تنها بودند به همین دلیل بازپرس پرونده وی را مجرم شناخت و بعد از صدور قرار مجرمیت پرونده در اختیار نماینده دادستان قرار گرفت تا او نیز در این خصوص اظهارنظر کند. نماینده دادستان بعد از بررسی مدارک موجود در پرونده با نظر بازپرس موافقت و با اعلام اینکه سودابه قاتل مریم است برای وی کیفرخواست صادر کرد به این ترتیب پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد .

صبح امروز قرار بود متهم در دادگاه کیفری محاکمه شود. در حالی که او همچنان بر بی گناهی خود اصرار داشت دادگاه به دلیل حاضر نشدن اولیای دم برگزار نشد و جلسه دادگاه به روز دیگری موکول شد.

به گزارش خبرگزاری مهر،قضات همچنین متهم را برای بررسی سلامت روحی و روانی به پزشکی قانونی معرفی کردند.

 

 
/ 1 نظر / 38 بازدید
شیراز فردا

شاید کودک شما زیبا ترین باشد درج عکس کودکان زیبا و شاگردان ممتاز ایرانی ***** کــامــلا رایـــــگان ***** <<< همراه با قرعه کشی و جوایز>>> شما نیز از هرکجای ایران عزیزمان می توانید عکس کودکان زیبا و شاگردان ممتاز خود را رایگان در "شیرازفردا" درج نمایید. هر سه ماه یکبار به کودکانی که از نگاه کاربران بیشترین امتیاز را آورده باشند جوایزی تقدیم میگردد. کد تخفیف در محل مخصوص "در شیرازفردا" درج شده است بدون محدودیت http://www.shirazefarda.com http://www.shirazefarda.ir http://www.shirazfarda.com http://www.shirazfarda.ir لطفا با قرار دادن این مطلب در پستهاتون این برنامه را به دوستانتون اطلاع رسانی نمایید